VNÚTROŠTÁTNE VLAKY-NATIONAL TRAINS
520
R 1. 2.
nejde/train does not operate 25., 26. XII., 1.I.
Staré Město u Uherského Hradiště(04.14) - Otrokovice(04.24/04.25) - Hulín(04.33/04.34) - Přerov(04.45/04.46) - Olomouc hlavní nádraží(05.01/05.04) - Zábřeh na Moravě(05.28/05.29) - Česká Třebová(05.52/05.58) - Pardubice hlavní nádraží(06.34/06.36) - Kolín(07.00/07.02) - Praha-Vršovice(07.49) - Praha hlavní nádraží(07.54)
521
R 1. 2.
nejde/train does not operate 24., 25., 31. XII.
Praha hlavní nádraží(20.09) - Kolín(20.57/20.59) - Pardubice hlavní nádraží(21.21/21.24) - Česká Třebová(22.00/22.02) - Zábřeh na Moravě(22.25/22.26) - Olomouc hlavní nádraží(22.51/22.54) - Přerov(23.09)
522
R 1. 2.
nejde/train does not operate 25.XII., 1.I.
Zlín Střed(05.00) - Otrokovice(05.13/05.27) - Hulín(05.35/05.36) - Přerov(05.46/05.48) - Olomouc hlavní nádraží(06.02/06.08) - Česká Třebová(06.52/06.53) - Pardubice hlavní nádraží(07.29/07.36) - Kolín(08.00/08.02) - Praha-Vršovice(08.49) - Praha hlavní nádraží(08.54)
2. R Otrokovice(05.27) - Praha hlavní nádraží(08.54)
523
R 1. 2.
nejde/train does not operate 24., 31. XII.
Praha hlavní nádraží(17.09) - Kolín(17.57/17.59) - Pardubice hlavní nádraží(18.21/18.28) - Česká Třebová(19.04/19.06) - Olomouc hlavní nádraží(19.51/19.54) - Přerov(20.09/20.13) - Hulín(20.24/20.25) - Otrokovice(20.33/20.42) - Zlín Střed(20.55)
2. R Praha hlavní nádraží(17.09) - Přerov(20.09)
524
R 1. 2.
Veselí nad Moravou(06.36) - Uherské Hradiště(06.50/06.51) - Staré Město u Uherského Hradiště(06.58/07.12) - Otrokovice(07.23/07.24) - Hulín(07.33/07.34) - Přerov(07.44/07.46) - Olomouc hlavní nádraží(08.01/08.08) - Česká Třebová(08.52/08.53) - Pardubice hlavní nádraží(09.29/09.36) - Kolín(10.00/10.02) - Praha-Vršovice(10.49) - Praha hlavní nádraží(10.54)
525
R 1. 2.
Praha hlavní nádraží(13.09) - Kolín(13.57/13.59) - Pardubice hlavní nádraží(14.21/14.28) - Česká Třebová(15.04/15.06) - Olomouc hlavní nádraží(15.51/15.54) - Přerov(16.09/16.11) - Hulín(16.22/16.24) - Otrokovice(16.32/16.34) - Staré Město u Uherského Hradiště(16.45/16.58) - Uherské Hradiště(17.04/17.05) - Uherský Brod(17.22/17.23) - Újezdec u Luhačovic(17.27/17.28) - Luhačovice(17.41)
2. R Praha hlavní nádraží(13.09) - Staré Město u Uherského Hradiště(16.45)
526 Mojmír
R 1. 2.
Luhačovice(10.14) - Újezdec u Luhačovic(10.27/10.28) - Uherský Brod(10.32/10.33) - Uherské Hradiště(10.49/10.51) - Staré Město u Uherského Hradiště(10.58/11.12) - Otrokovice(11.22/11.24) - Hulín(11.32/11.33) - Přerov(11.44/11.46) - Olomouc hlavní nádraží(12.01/12.08) - Česká Třebová(12.52/12.53) - Pardubice hlavní nádraží(13.29/13.36) - Kolín(14.00/14.02) - Praha-Vršovice(14.49) - Praha hlavní nádraží(14.54)
2. R Staré Město u Uherského Hradiště(11.12) - Praha hlavní nádraží(14.54)
527 Mojmír
R 1. 2.
Praha hlavní nádraží(05.08) - Praha-Vršovice(05.12/05.13) - Kolín(05.57/05.59) - Pardubice hlavní nádraží(06.21/06.28) - Česká Třebová(07.04/07.06) - Olomouc hlavní nádraží(07.51/07.54) - Přerov(08.09/08.11) - Hulín(08.22/08.24) - Otrokovice(08.32/08.34) - Staré Město u Uherského Hradiště(08.45/08.58) - Uherské Hradiště(09.04/09.05) - Uherský Brod(09.22/09.23) - Újezdec u Luhačovic(09.27/09.28) - Luhačovice(09.41)
2. R Praha hlavní nádraží(05.08) - Staré Město u Uherského Hradiště(08.45)
528 Velehrad
R 1. 2.
Luhačovice(14.14) - Újezdec u Luhačovic(14.27/14.28) - Uherský Brod(14.32/14.33) - Uherské Hradiště(14.49/14.51) - Staré Město u Uherského Hradiště(14.58/15.12) - Otrokovice(15.22/15.24) - Hulín(15.32/15.33) - Přerov(15.44/15.46) - Olomouc hlavní nádraží(16.01/16.08) - Česká Třebová(16.52/16.58) - Pardubice hlavní nádraží(17.34/17.36) - Kolín(18.00/18.02) - Praha-Vršovice(18.49) - Praha hlavní nádraží(18.54)
2. R Staré Město u Uherského Hradiště(15.12) - Praha hlavní nádraží(18.54)
529 Velehrad
R 1. 2.
Praha hlavní nádraží(09.09) - Kolín(09.57/09.59) - Pardubice hlavní nádraží(10.21/10.28) - Česká Třebová(11.04/11.06) - Olomouc hlavní nádraží(11.51/11.54) - Přerov(12.09/12.11) - Hulín(12.22/12.24) - Otrokovice(12.32/12.34) - Staré Město u Uherského Hradiště(12.45/12.58) - Uherské Hradiště(13.04/13.05) - Uherský Brod(13.22/13.23) - Újezdec u Luhačovic(13.27/13.28) - Luhačovice(13.41)
2. R Praha hlavní nádraží(09.09) - Staré Město u Uherského Hradiště(12.45)
1040
2.
Praha Masarykovo nádraží(17.27) - Varnsdorf(20.35)
2. Praha Masarykovo nádraží(17.27) - Varnsdorf(20.35/20.51) - Zittau (21.14)
1041
2.
Varnsdorf(07.07) - Praha Masarykovo nádraží(10.28)
2. Zittau(06.40) - Varnsdorf(07.01/07.07) - Praha Masarykovo nádraží(10.28)